Przewodnik

Tutaj przeczytasz o naszych ulubionych i polecanych miejscach w Zakopanem

Kawiarnia Kmicic

Legendarne zakopiańskie miejsce, jednocześnie oferujące spokój, wspaniały ogród oraz bogate menu pełne pyszności 🙂

Polecamy na romantyczną randkę !

Cafe Pomurnik

Tajemniczy, urzekający dom z klimatyczną werandą. Wewnątrz mnóstwo dzieł sztuki,
na zewnątrz dzika roślinność. Do tego można tu wypić przepyszną kawę!

Polecamy na romantyczną randkę !

KINO MIEJSCE

Kameralna, przytulna przestrzeń i znakomity, wyszukany repertuar – to idealne miejsce na randkę lub relaks z przyjaciółmi 🙂

Polecamy na romantyczną randkę !

Galeria Yam

Kolejne magiczne miejsce będące domem dla wielu dzieł sztuki. Można tu znaleźć prace artystów lokalnych, ale nie tylko!

Polecamy na romantyczną randkę !

CAFE PIANO

Za ścianą Galerii Yam znajduje się kolejne kultowe miejsce, gdzie spotkać można głównie zakopiańczyków, przeważnie w szampańskich nastrojach 🙂 wesoły wieczór gwarantowany!

Miejsce przyjazne dla zwierząt!

Zakopane nasze miejsce

Jako właściciele obiektu w Zakopanem aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i społecznym naszego miasta. Każdego dnia staramy się być częścią lokalnej społeczności, wspierając różnorodne wydarzenia i inicjatywy.

Nieustannie poszukujemy okazji do poznawania nowych miejsc i ludzi, często odwiedzamy liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Od tradycyjnych festiwali po koncerty i wystawy sztuki, staramy się być obecni tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego.

Nasza pasja do odkrywania piękna Tatr i okolic motywuje nas do eksploracji malowniczych szlaków górskich, z których można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Wspólnie z naszymi Gośćmi często udajemy się na wędrówki, aby dzielić się naszą miłością do przyrody i aktywnego spędzania czasu.

Dla naszych Gości staramy się być nie tylko gospodarzami, ale także przewodnikami po urokach Zakopanego i jego okolic. Zawsze chętnie udzielamy wskazówek dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia, restauracji, w których warto zjeść czy ciekawych wydarzeń, które warto zobaczyć.

Translate »
Scroll to Top