Przewodnik

Tutaj przeczytasz o naszych ulubionych i polecanych miejscach w Zakopanem

CAFE PIANO

Cafe Piano to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz spędzić miłe popołudnie przy kawie z przyjaciółmi lub radosny wieczór przy piwie.

Choć lokal znajduje się przy Krupówkach, jest nieco ukryty, więc nie każdy tu trafi. Jednak gdy już tu dotrzesz, może być trudno znaleźć wolne miejsce na huśtawkach przy barze – i nic w tym dziwnego. Interesujący wystrój, klimatyczna muzyka i przemiła obsługa sprawiają, że chce się tu wracać.

Miejsce przyjazne dla zwierząt!

KINO MIEJSCE

Zapraszamy do pierwszego kina studyjnego w Zakopanem. Nazwa kina nie jest przypadkowa. Miejsce to przestrzeń do spotkań, nawiązywania relacji, budowania więzi.

Osoby przychodzące do kina będą miały okazję uczestniczyć w wydarzeniach filmowych, spotkać ciekawych ludzi i kształtować umiejętność krytycznego odbioru sztuki filmu. Liczymy, że nowe „Miejsce” znajdzie się mapie ważnych instytucji kultury w Zakopanem.

Polecamy na romantyczną randkę !

Zakopane nasze miejsce

Jako właściciele obiektu w Zakopanem aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i społecznym naszego miasta. Każdego dnia staramy się być częścią lokalnej społeczności, wspierając różnorodne wydarzenia i inicjatywy.

Nieustannie poszukujemy okazji do poznawania nowych miejsc i ludzi, często odwiedzamy liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Od tradycyjnych festiwali po koncerty i wystawy sztuki, staramy się być obecni tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego.

Nasza pasja do odkrywania piękna Tatr i okolic motywuje nas do eksploracji malowniczych szlaków górskich, z których można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Wspólnie z naszymi Gośćmi często udajemy się na wędrówki, aby dzielić się naszą miłością do przyrody i aktywnego spędzania czasu.

Dla naszych Gości staramy się być nie tylko gospodarzami, ale także przewodnikami po urokach Zakopanego i jego okolic. Zawsze chętnie udzielamy wskazówek dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia, restauracji, w których warto zjeść czy ciekawych wydarzeń, które warto zobaczyć.

Translate »
Scroll to Top