Pokoje

Oferujemy pokoje 1 i 2 osobowe oraz apartamenty rodzinne 3 i 4 osobowe.

oferujemy

Oferujemy jedno – i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty rodzinne dla trzech lub czterech osób. Wszystkie są bardzo przytulne i stylowo urządzone, posiadają prywatne łazienki oraz telewizory. Niektóre z pomieszczeń skierowane są ku górom oraz posiadają wyjście na taras – jeśli zależy Wam na tych dodatkowych walorach, prosimy, by dać nam znać dokonując rezerwacji!

Pokój 1 – lub 2-osobowy

Typu Economy

Jest to najmniejszy (15 m2) i zarazem najtańszy z naszych pokoi. Prócz metrażu nie różni się jednak wiele standardem od pozostałych – znajdziecie tu wygodne, podwójne łóżko typu queen size, szafki nocne, telewizor, komodę oraz małą szafę. Dodatkowy jego atut to widok na Tatry. Łazienka jest niewielka, jednak mieści prysznic, umywalkę oraz toaletę.

Wyjątkowy

Pokój z Widokiem na Góry

Widok z okna na zachodnią część Tatr

Pokój 2-osobowy

 Typu Standard

Nasze pokoje dwuosobowe mają średnio 22 m2, posiadają prywatne łazienki z prysznicami, a ich wyposażenie obejmuje łóżko typu queen size, szafki nocne, komodę, biurko, szafę, fotele oraz stolik kawowy. Okna niemal każdego z nich wychodzą na góry, ale by mieć pewność, że rezerwujecie ten z widokiem, dopytajcie obsługę.

Wyjątkowy

Pokój z Widokiem na Góry

Widok z okna na zachodnią część Tatr

Pokój 3-osobowy

Typu Standard

W naszym obiekcie znajdują się dwa takie pokoje – każdy z innymi walorami dodatkowymi – pokój nr 4 jest naszym najładniejszym pokojem z wyjściem na taras, a co za tym idzie także z widokiem na Giewont. Z kolei pokój nr 6 nie może poszczycić się widokiem, ale w łazience znajduje się wygodna wanna przydatna np. rodzinom z małymi dziećmi. Również tutaj znajdziecie nasze stylowe meble – łóżko typu queen size oraz łóżko pojedyncze 80 cm, szafki nocne, komodę, biurko, szafę, fotele i stolik kawowy. Metraż tych pomieszczeń to 26 m2, a więc przestrzeń  gwarantująca swobodę trzem wypoczywającym tu osobom.

Wyjątkowy

Z Tarasem Lub Wanną

Taras z widokiem lub łazienka z wanną

Apartament 3-osobowy

Typu Standard

Na ten pokój składają się właściwie dwa pokoje, 1- i 2-osobowy, połączone korytarzem, dla obu pokoi jest wspólna łazienka z prysznicem. Metraż jest nieco większy niż w przypadku pokoju 3-osobowego-29 m2. Również w tym pokoju zapewniamy Państwu widok na naszą zieloną okolicę oraz słynnego Śpiącego Rycerza. Wyposażenie apartamentu obejmuje standardowo łóżko typu queen size oraz łóżko pojedyncze 80 cm, szafki nocne, komodę, biurko, szafę, fotele i stoliki kawowe. Idealny dla rodziny ze starszym dzieckiem.

Wyjątkowy

Przestronny Apartament

Posiada dwa osobne pokoje

Apartament 4-osobowy

Typu Standard

Pod tą nazwą kryją się dwa pokoje połączone korytarzem, dla obu pokoi jest wspólna łazienka z prysznicem. W pierwszym pokoju znajduje się podwójne łóżko typu queen size (można je rozdzielić na dwa osobne), w drugim zaś dwa pojedyncze 80-centymetrowe. Metraż całego pomieszczenia to 35 m2, świetna opcja dla grupy znajomych lub większej rodziny. Niestety to jeden z dwóch naszych pokoi nie mogących się poszczycić widokiem na góry. Tak jak inne pokoje apartament jest bardzo przytulny i stylowo urządzony i wyposażony w szafki nocne, komodę, biurko, szafę, fotele i stoliki kawowe.

Wyjątkowy

Największy Apartament

Dla grupy znajomych lub większej rodziny

*W formularzu rezerwacji prosimy o uściślenie, czy preferujecie łóżka podwójne, czy pojedyncze.

Translate »
Scroll to Top